Serviser baterija 2-32S 15A 20A 25A Automatski izjednačivač za litijeve baterije HTB-J32S25A
Uz balansiranje, omogućuje i istovremeno punjenje, što znači veću učinkovitost i bolju praktičnost.
Detalji proizvoda
Oznake proizvoda
Tehnički podaci
Specifikacije Heltec ekvilajzera za litijeve baterije:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Informacije o proizvodu
Naziv robne marke: HeltecBMS
Podrijetlo: Kontinentalna Kina
Certifikacija: OEE otpad
Jamstvo: 3 mjeseca
Minimalna količina narudžbe: 1 kom
Vrsta baterije: Ternarni litij, litijev željezov fosfat, titanijev kobalt litij
Nazivni napon: DC12V
Raspon popravka: 2-24S/2-32S
Struja ravnoteže: 15A/20A/25A
Veličina: 360*290*170 mm
Prilagođavanje
  • Prilagođeni logotip
  • Prilagođeno pakiranje
  • Grafička prilagodba
Paket
1. Serviser baterija *1 set.
2. Antistatička vrećica, antistatička spužva i valovita kutija.
Detalji kupnje
  • Dostava iz:
    1. Tvrtka/Tvornica u Kini
    2. Skladišta u Sjedinjenim Državama/Poljskoj/Rusiji/Brazilu
    Kontaktirajte naspregovarati o detaljima dostave
  • Plaćanje: Preporučuje se 100% predujam
  • Povrat i refundacija: Imate pravo na povrat i refundaciju
Značajke
  • Nazivni napon: DC12V
  • Raspon popravka: 2-32S
  • Struja balansiranja: 15A/20A/25A (podesivo)
Princip rada
① Ručno izjednačavanje
② Automatsko izjednačavanje
③ Izjednačavanje punjenja
Parametri podešavanja izjednačavanja naboja su sljedeći:
Parametri ravnoteže litijevog željezovog fosfata:
Zaštita od prenapona monomera: 3,650 V Oporavak od prenapona monomera: 3,650 V Prisilno izjednačavanje napona: 3,650 V
Početni napon izjednačavanja postavljen je na najnižu vrijednost napona niza = V, razlika napona monomera za izjednačavanje: 0,005 V, a udio struje izjednačavanja: 5%~100%
Parametri izjednačavanja punjenja ternarnog litija:
Zaštita od prenapona monomera: 4.250V Oporavak od prenapona monomera: 4.200V Prisilno izjednačavanje napona: 4.250V
Početni napon izjednačavanja: 4.000V Razlika napona monomera izjednačavanja: 0.005V Omjer struje izjednačavanja: 5%~100%
Prilikom izjednačavanja punjenja, "negativni pol baterije" na prednjoj ploči uređaja mora biti spojen na opći negativni pol baterije, negativni pol punjača spojen je na "negativni pol punjenja" na prednjoj ploči uređaja, a pozitivni pol punjača spojen je na pozitivni pol baterije. Prije ulaska u uravnoteženo stanje, struja punjenja ne smije prelaziti 25 A, struja punjenja ne smije prelaziti 5 A kada dostigne uravnoteženi početak (litijev željezov fosfat 3,450 V / ternarni litij 4,00 V), a učinak malog izjednačavanja struje bit će bolji.
Uređaj za balansiranje baterija (7)
Uređaj za balansiranje baterija (6)
Odabir modela
Tehnički indeks Model proizvoda
Model HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Primjenjivi nizovi baterija 2-24S 2-32S
Primjenjiva vrsta baterije LFP/NCM/LTO
Maks. struja balansiranja 25A 15A 20A 25A
Parametri ravnoteže litijevog željezovog fosfata Zaštita od prenapona monomera: 3,65 V
Oporavak prenapona monomera: 3,65 V
Prisilni napon izjednačavanja: 3,65 V
Razlika napona monomera za izjednačavanje: 0,005 V
Udio struje izjednačavanja: 5%~100%
Parametri ravnoteže ternarnog litija Zaštita od prenapona monomera: 4,25 V
Oporavak prenapona monomera: 4,2 V
Prisilni napon izjednačavanja: 4,25 V
Početni napon izjednačavanja: 4V
Omjer izjednačavanja struje: 5%~100%
Veličina (cm) 36*29*17
Težina (kg) 6,5 9,5
Bilješka
② Tijekom izjednačavanja punjenja, "negativni pol baterije" na prednjoj ploči uređaja mora biti spojen na negativni pol cijele baterije, negativni pol punjača spojen je na "negativni pol punjenja" na prednjoj ploči uređaja, a pozitivni pol punjača spojen je na pozitivni pol baterije. Struja punjenja ne smije prelaziti 25 A prije ulaska u ravnotežno stanje, a struja punjenja ne smije prelaziti 5 A kada se postigne ravnoteža (litijev željezov fosfat 3,45 V / ternarni litijev 4 V). Mali učinak izjednačavanja struje bit će bolji.
③ Dodatno napajanje
  • Korištenje sustava 0-120 V (do 24S); Korištenje sustava 0-135 V (do 32S).
  • Jednofazno napajanje od 220 V.